Messy hair don't care

17:21


 Piękna pogoda i ciepłe dni, których mamy ostatnio pod dostatkiem wpływają na mnie tak, że najchętniej odstawiłabym wszystkie obowiązki na bok, wyszła na dwór i wylegiwała się przez cały dzień  na słońcu czytając książkę. Niestety moja lista rzeczy do zrobienia jest pełna, a co chwilę dochodzą do niej nowe sprawy i odpoczynek muszę odstawić na bok. Może powinnam się bardziej zorganizować? Pewnie tak, wychodzenie w pośpiechu z domu z włosami w totalnym nieładzie nie jest dobrym pomysłem. Wynika to z tego, że codziennie rano w pośpiechu staram się je jakoś ogarnąć, po czym dochodzę do wniosku, że już nic nie da się z nimi zrobić. Więc postanawiam się nie czesać i po prostu je związuję, Dobre rozwiązanie? Raczej nie, lepiej nie bierzcie ze mnie przykładu.


W rolę fotografa ponownie wcielił się mój młodszy brat. Za każdym razem zdjęcia wychodzą mu coraz lepiej. Nawet nie muszę go tak długo prosić i  nie ucina mi już głowy na co drugim zdjęciu, haha. Poza tym ostatnio strasznie spodobało mi się noszenie apaszki zawiązanej na szyi i gdybym mogła dodawałabym ją do każdego outfitu! Uwielbiam też moją szmacianą torbę , która jest pojemna i bardzo wygodna. No i ma wzór kaktusów, a kto ich nie lubi?
 A jak na Was wpływa piękna i ciepła pogoda?
xoxo, Wasza KoniYou Might Also Like

9 komentarzy

 1. A ile lat młodszego brata? Ćwiczenie czyni mistrza.
  Mój blog
  Mój kanał
  FanPage

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta torba w kaktusy jest świetna!
  http://joanna-szwed.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia bardzo udane, gratki dla brata :) Ja nie potrafiłabym nosić na szyi apaszki, w ogóle nic. Jakoś mi to przeszkadza :p

  justmajka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna stylizacja, a zdjęcia są naprawdę dobrze wykonane ^^ Pozdrawiam!
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. widać, że Twój blog jest Twoją pasją :)
  super wpis! <3

  http://kaarollkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Twojemu bratu idzie coraz lepiej ;)

  Mój blog (klik) :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ja chciałabym by tak zabiegana jak ty. Niestety mam nogę w gipsie i jestem uziemiona. Można nawet powiedzieć, że od Dnia Dziecka mam wakacje. Co w sumie wcale mnie nie cieszy. Brat robi naprawdę fajne zdjęcia.

  Pozdrawiam :)
  http://perypetieoliwii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna ta torba z kaktusami! :) a brat zrobił bardzo fajne zdjęcia :)

  by-klaudiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. wonderful post, kisses :)

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń